W dniach 28-29 listopada br. Konferencja Bliskości to wspólna przestrzeń edukacyjna i integracyjna rodziców oraz specjalistów z zakresu psychologii, pedagogiki, żywienia oraz zdrowia pracujących z rodzicami oraz dziećmi.

gablota z kryształami 3d

Prosto z Ursynowa gablota z Wystawą Witaj Nasze Kochanie pojechała do Falenicy, gdzie w Europejskom Centrum Kominikacji i Kultury 18 i 19 kwietnia odbywała się Konferencja szkoleniowa "Doula w obliczu wyzwań". 

 

Wystawa gościła w ursynowskiej restauracji Dalmacja od 18.03. do 8.04.2015. Organizatorka tego wydarzenia, Doula Justyna Antonik tak podsumowała pobyt gabloty pod jej opieką:

"W dniach 22-28 marca odbył się Ursynowski Tydzień Douli. Z tej okazji postanowiłam zaprosić do Warszawy wystawę „Witaj Nasze Kochanie” i na ostatni dzień Tygodnia Douli zaplanowałam uroczyste otwarcie wystawy połączone z pokazem filmu „MicroBirth – poród w skali mikro”. Na ten dzień zaprosiłam osoby, które na co dzień zajmują się profesjonalną opieką okołoporodową: fizjoterapeutkę dziecięcą, fizjoterapeutkę-osteopatkę oraz doświadczoną położną. Spotkanie było otwarte i bezpłatne, a gościła nas Restauracja Dalmacja na Kabatach.

Na otwarciu zjawiły się osoby, którym temat porodu jest bliski J. I dzięki temu była wspaniała atmosfera! Wystawa była dostępna jeszcze przez tydzień i budziła wiele emocji. Od właścicieli restauracji wiem, że nikt nie przeszedł obok obojętnie. Zdjęcia podobały się wszystkim i wiele osób stwierdziło, że jest to wspaniała pamiątka po ciąży. Jedyną uwagą było, że kryształ mógłby być większy ;).

Bardzo dziękuję Ani Sawoń – pomysłodawczyni i twórczyni wystawy, za możliwość goszczenia wystawy oraz za obecność samej Ani na otwarciu. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!"

Pomiędzy 29 marca a 19 kwietnia wystawę "Witaj Nasze Kochanie!" można podziwiać w Kawiarni Akuku w Józefowie.

Pojawienie się wystawy w Józefowie poparte jest wielokanałową akcją promocyjną. O wydarzeniu pisał magazyn egaga, a w niedzielny poranek 30 marca organizatorki Paulina Dudek i Agnieszka Fabianowicz mówiły w radiu o wystawie i jej autorce.

Wystawa "Witaj Nasze Kochanie!" od 16 lutego do 2 marca gości w parafii Św. Rodziny w Piekarach Śląskich.

Gablota z kryształami 3dkryształy 3d ze zdjęciem

10 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Witaj Nasze Kochanie! w Katowicach.

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu  będzie można wystawę obejrzeć w dniach:

12 grudnia w godz. 17.00 - 18.30
17 grudnia w godz. 18.00 - 19.30
18 grudnia w godz. 09.00 - 10.30
20 grudnia w godz. 17.00 - 18.30

Serdecznie zapraszamy w imieniu Doula Team!

 

Pracownicy Krysztaly3D.pl troskliwie pakują gablotę, aby dotarła na miejsce swojego przeznaczenia w nienaruszonym stanie. Zobacz zdjęcia.

Przed swoją pierwszą podróżą w Polskę gablota z wystawą Witaj Nasze Kochanie zagościła tymczasowo w pracowni Krysztaly3D.pl

Jak w każdym otoczeniu, prezentuje się pięknie.

Gablota z kryształami 3dkryształy 3d ze zdjęciem

Anna Sawoń, założycielka portalu PięknyPoród.pl, otwiera wystawę »Witaj Nasze Kochanie«. Zapraszamy do obejrzenia jej wystąpienia.

Dn. 13.10.2013r. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy zdjęć "Witaj Nasze Kochanie" w kawiarnio-księgarni "Spółdzielnia" w Białymstoku. Zapraszamy do oglądania na żywo naszej wystawy a tych, którzy nie mogą pojawić się w Białymstoku zapraszamy do galerii zdjęć. Miłego oglądania!

Gablota z kryształami 3dkryształy 3d ze zdjęciem

Zakończył się etap zbierania zdjęć. Nadeszło sporo ponad 300 zgłoszeń, więc selekcja była naprawdę trudna i pracochłonna.

W tych galeriach Facebook możecie obejrzeć wybrane przez nas zdjęcia:
a) galeria zdjęć Facebook - pierwszy zestaw - kliknij aby przejść
b) galeria zdjęć Facebook - drugi zestaw - kliknij aby przejść
c) galeria zdjęć Facebook - trzeci zestaw - kliknij aby przejść

Oficjalnie odsłonięcie wystawy odbyło się w niedzielę, 13 października br.

Wybraliśmy pierwsze 10 zdjęć, jakie znajdą się na wystawie. Zobaczcie jak się prezentują:

Gablota z kryształami 3dkryształy 3d ze zdjęciem

Udało się nam ostatecznie potwierdzić miejsce, gdzie organizowana przez nas wystawa zdjęć USG wygrawerowanych w szkle zostanie pokazana po raz pierwszy. Będzie to Kawiarnio-Księgarnia"Spółdzielnia" w Białymstoku zlokalizowana przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8/1.

Zaczęliśmy dopracowywać gablotę, w której osadzimy fotokryształy 3D. Dzisiaj zajęliśmy się montażem oświetlenia. Ze wszsytkich możliwości postawiliśmy na taśmę LED. Łącznie będzie jej blisko 8 metrów!

Montaż taśmy LEDMontaż taśmy LED w gablocie

Dzisiaj rano odebraliśmy od stolarza gablotę na zdjęcia USG. Obejrzyjcie zdjęcia z jej rozpakowywania! Teraz pozostało jeszcze zainstalować w niej oświetlenie LED i będzie gotowa do osadzania statuetek z Waszymi zdjęciami USG.

Gablota na zdjęcia USG zapakowana w gąbkęGablota na zdjęcia USG rozpakowywana z gąbki