Wystawa gościła w ursynowskiej restauracji Dalmacja od 18.03. do 8.04.2015. Organizatorka tego wydarzenia, Doula Justyna Antonik tak podsumowała pobyt gabloty pod jej opieką:

"W dniach 22-28 marca odbył się Ursynowski Tydzień Douli. Z tej okazji postanowiłam zaprosić do Warszawy wystawę „Witaj Nasze Kochanie” i na ostatni dzień Tygodnia Douli zaplanowałam uroczyste otwarcie wystawy połączone z pokazem filmu „MicroBirth – poród w skali mikro”. Na ten dzień zaprosiłam osoby, które na co dzień zajmują się profesjonalną opieką okołoporodową: fizjoterapeutkę dziecięcą, fizjoterapeutkę-osteopatkę oraz doświadczoną położną. Spotkanie było otwarte i bezpłatne, a gościła nas Restauracja Dalmacja na Kabatach.

Na otwarciu zjawiły się osoby, którym temat porodu jest bliski J. I dzięki temu była wspaniała atmosfera! Wystawa była dostępna jeszcze przez tydzień i budziła wiele emocji. Od właścicieli restauracji wiem, że nikt nie przeszedł obok obojętnie. Zdjęcia podobały się wszystkim i wiele osób stwierdziło, że jest to wspaniała pamiątka po ciąży. Jedyną uwagą było, że kryształ mógłby być większy ;).

Bardzo dziękuję Ani Sawoń – pomysłodawczyni i twórczyni wystawy, za możliwość goszczenia wystawy oraz za obecność samej Ani na otwarciu. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!"

Gablota z kryształami 3dkryształy 3d ze zdjęciemfotokryształy 2Dfotokryształy 3d

You have no rights to post comments