Projekt »Witaj Nasze Kochanie« jest wspólnym przedsięwzięciem portalu PięknyPoród.pl oraz producenta personalizowanych statuetek Krysztaly3D.pl.

PięknyPoród.pl

logo-pieknyporod-209x80PięknyPoród.pl to założony i prowadzony przez Annę Sawoń portal gromadzący pozytywne historie porodowe oraz wiedzę na temat dobrego porodu. Serwis powstał go z potrzeby podzielenia się swoją historią pięknych narodzin synka oraz udostępnienia innym kobietom miejsca, w którym mogłyby zamieścić swoje i przeczytać inne pozytywne historie. Przesłanie tej strony wynika z wiary, że kobiety potrzebują umacniających opowieści, które dają siłę i wiarę we własne ciało i wewnętrzną moc w tym wyjątkowym dla macierzyństwa momencie.
Pięknyporód.pl ma misję budowania pozytywnego wizerunku porodu.

Krysztaly3D.pl

logo-krysztaly3dProducent kryształów 3D wykonywanych w unikalnej technologii grawerowania laserem 3D. Technologia ta pozwala na uwiecznianie wewnątrz szkła, bez naruszania jego powierzchni, dowolnych trójwymiarowych obrazów. Sklep internetowy www.Krysztaly3D.pl, założony i prowadzony przez przedsiębiorstwo KSK Anna Sawoń, zapewnia wsparcie techniczne, marketingowe i finansowe całego przedsięwzięcia.

logo-krysztaly3dNatomiast w kontaktach z klientami z segmentu B2B wykorzystujemy markę Statuetki 3D oraz powiązaną z nią stronę internetową www.Statuetki3D.pl. Ponieważ odbiorcy biznesowi wymagają personalizacji statuetek również w zakresie grawerowanych w nich wzorów 3D, na dedykowanej im stronie prezentujemy pełny katalog dostępnych w naszej ofercie statuetek, galerię trójwymiarowych modeli oraz specjalne szablony pozwalające na samodzielne przygotowanie wstępnego projektu dla wybranych kształtów szkła.