Zgodnie z naszym zamysłem wystawa zdjęć USG zmienia swoje miejsce pobytu. Jeśli prowadzisz galerię, klubokawiarnię (lub znasz takie przyjazne miejsce), jesteś członkiem stowarzyszenia prolife lub po prostu są Ci bliskie cele projektu »Witaj Nasze Kochanie«, a masz warunki, gdzie mógłbyś zaprezentować naszą gablotę ze zdjęciami USG szerszej publiczności, to z przyjemnością Ci ją udostępnimy.

Sama gablota nie zajmuje dużo miejsca, ma wymiary 99 na 64 cm i jest przystosowana zarówno do podwieszenia jak i do montażu na ścianie. Dla pełnego efektu powinna zostać podłączona do zasilania, aby zapewnić oświetlenie osadzonych w niej kryształów 3D.

Gablota jest udostępniana i wysyłana nieodpłatnie, jednak aby współpraca między Organizatorem a Właścicielami wystawy układała się w sposób przjrzysty i bez zakłóceń, podpisujemy umowę użyczenia Wystawy.

W celu ustalenia terminu i warunków wypożyczenia gabloty prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.